Modifikátory vybavení
Modifikátor je vygenerován při vypadnutí předmětu, ze skupiny, kterou určuje jeho vzácnost – a vzácnost je úroveň předmětu spárovaná s jeho typem. Pečeti přegenerují nebo vylepší to, co již předmět má; nejsou zdrojem modifikátorů.
Existují 55 modifikátory, rozložené podle třídy předmětu: modifikátory na straně, úrovně (grades) nahoře. Přečtěte si sloupec pro předmět, který máte v rukou. Úroveň většinou nemění to, co modifikátor poskytuje – mění to, kolik jich získáte a jak často hod vyjde naprázdno, což je řádek nad každou tabulkou.
Zbraně
★ 0–2 slotů· 56% nic★★ 0–2 slotů· 49% nic★★★ 0–3 slotů· 49% nic★★★★ 0–4 slotů· 63% nic★★★★★ 2–5 slotů· 66% nic
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★ | ★★ | ★★★ | ★★★★ | ★★★★★ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–80.7%–1% | ||||
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%0.7%–1% | ||||
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Elektroelektřiny | Damage | 1–200–50.7%–0.8% | 1–150–50.8%–1% | 1–200–51% | ||
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.20.7%–1% | ||||
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–80.7%–1% | ||||
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 1%–2.5%0.7%–1% | ||||
| Odolnýodolnosti | Endurance | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–80.7%–1% | ||||
| Ohnivýohně | Damage | 1–200–50.7%–0.8% | 1–150–50.8%–1% | 1–200–51% | ||
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%0.7%–1% | ||||
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–200.7%–1% | ||||
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–80.7%–1% | ||||
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 0%–20%0.7%–1% | ||||
| Posilováníposílení | Endurance | 1–80.7%–1% | ||||
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.050.7%–1% | ||||
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.080.7%–1% | ||||
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×10.7%–1% | ||||
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Studenýchladu | Damage | 1–200–60.7%–0.8% | 1–150–60.8%–1% | 1–200–61% | ||
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–10.7%–1% | ||||
| Vzdušnývzduchu | Damage | 1–201–50.7%–0.8% | 1–151–50.8%–1% | 1–201–51% | ||
| ZemníZemě | Damage | 1–200–60.7%–0.8% | 1–150–60.8%–1% | 1–200–61% | ||
| Křehkýkřehkosti | Durability | ×0.5–×0.81%–4% | — | |||
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.5–×0.851%–4% | ||||
| Ostrýostrosti | Sharpness | 110%–150%110%–150%1%–4% | ||||
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×1.25–×21%–4% | ||||
| TupýTuposti | Sharpness | 50%–90%50%–90%1%–4% | — | |||
| Vyztuženéposílení | Durability | ×1.1–×1.50.7%–1% | ||||
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–0%1%–4% | — | |||
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×11%–4% | — | |||
Zbroj
★ 0–2 slotů· 67% nic★★ 0–2 slotů· 59% nic★★★ 0–3 slotů· 59% nic★★★★ 1–4 slotů· 71% nic★★★★★ 2–5 slotů· 74% nic
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★ | ★★ | ★★★ | ★★★★ | ★★★★★ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–80.7%–1% | ||||
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%0.7%–1% | ||||
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.20.7%–1% | ||||
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–80.7%–1% | ||||
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 1%–2.5%0.7%–1% | ||||
| Odolnýodolnosti | Endurance | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–80.7%–1% | ||||
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%0.7%–1% | ||||
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–200.7%–1% | ||||
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–80.7%–1% | ||||
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 0%–20%0.7%–1% | ||||
| Posilováníposílení | Endurance | 1–80.7%–1% | ||||
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.050.7%–1% | ||||
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.080.7%–1% | ||||
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×10.7%–1% | ||||
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%0.7%–1% | ||||
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–10.7%–1% | ||||
| Křehkýkřehkosti | Durability | ×0.5–×0.81%–4% | — | |||
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.5–×0.851%–4% | ||||
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×1.25–×21%–4% | ||||
| Vyztuženéposílení | Durability | ×1.1–×1.50.7%–1% | ||||
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×11%–4% | — | |||
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–0%0.7%–4% | — | |||
Prsteny
★ 1–1 slotů★★ 1–2 slotů★★★ 1–3 slotů★★★★ 1–3 slotů★★★★★ 1–3 slotů
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★ | ★★ | ★★★ | ★★★★ | ★★★★★ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%2% | ||||
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–82% | ||||
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%2% | ||||
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%2% | ||||
| Elektroelektřiny | Damage | 1–60–31% | ||||
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.22% | ||||
| Moudrýmoudrosti | Mana | 10–504% | ||||
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–82% | ||||
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 0.5%–5%2% | ||||
| Odolnýodolnosti | Endurance | 2.5%–5%2% | ||||
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–82% | ||||
| Ohnivýohně | Damage | 1–50–51% | ||||
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%2% | ||||
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–202% | ||||
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%2% | ||||
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–82% | ||||
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 5%–20%2% | ||||
| Posílenýposílení | Mana | 10–500.1–54% | ||||
| Posilováníposílení | Endurance | 1–42% | ||||
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.12% | ||||
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.082% | ||||
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%2% | ||||
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×12% | ||||
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%2% | ||||
| Studenýchladu | Damage | 1–60–61% | ||||
| Tekoucítoku | Mana | 0.1–54% | ||||
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–12% | ||||
| Vodnívody | Damage | 1–71% | ||||
| Vzdušnývzduchu | Damage | 1–61–51% | ||||
| ZemníZemě | Damage | 1–80–51% | ||||
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.1–×0.52% | ||||
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×5–×102% | ||||
| Elektroelektřiny | Self Damage | 1–52% | ||||
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×12% | ||||
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–5%2% | ||||
| Ohnivýohně | Self Damage | 1–52% | ||||
| Studenýchladu | Self Damage | 1–52% | ||||
| TupýTuposti | Mana | -50–-104% | ||||
| Vodnívody | Self Damage | 1–52% | ||||
| Vyčerpanývysávání | Mana | -50–-10-5–-0.14% | ||||
| Vzduchvzduchu | Self Damage | 1–52% | ||||
| Země | Self Damage | 1–52% | ||||
| Zvadlýchřadnutí | Mana | -5–-0.14% | ||||
Magická zbroj
★ 0–2 slotů· 30% nic★★ 0–2 slotů· 29% nic★★★ 0–3 slotů· 29% nic★★★★ 1–4 slotů· 33% nic★★★★★ 2–5 slotů· 34% nic
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★ | ★★ | ★★★ | ★★★★ | ★★★★★ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%5% | ||||
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–85% | ||||
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%0.6%–0.7% | ||||
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%0.6%–0.7% | ||||
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.20.6%–0.7% | ||||
| Moudrýmoudrosti | Mana | 10–506%–7% | ||||
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–80.6%–0.7% | ||||
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 1%–2.5%0.6%–0.7% | ||||
| Odolnýodolnosti | Endurance | 5%–10%0.6%–0.7% | ||||
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–80.6%–0.7% | ||||
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%0.6%–0.7% | ||||
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–200.6%–0.7% | ||||
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%0.6%–0.7% | ||||
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–80.6%–0.7% | ||||
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 0%–20%0.6%–0.7% | ||||
| Posílenýposílení | Mana | 10–500.1–56%–7% | ||||
| Posilováníposílení | Endurance | 1–80.6%–0.7% | ||||
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.050.6%–0.7% | ||||
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.080.6%–0.7% | ||||
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | — | 5%–10%0.6%–0.7% | |||
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×10.6%–0.7% | ||||
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%0.6%–0.7% | ||||
| Tekoucítoku | Mana | 0.1–56%–7% | ||||
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–10.6%–0.7% | ||||
| Křehkýkřehkosti | Durability | ×0.5–×0.80.7%–3% | — | |||
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.5–×0.850.7%–3% | ||||
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×1.25–×20.7%–3% | ||||
| Vyztuženéposílení | Durability | ×1.1–×1.50.6%–0.7% | ||||
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×10.7%–3% | — | |||
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–0%0.6%–3% | — | |||
| TupýTuposti | Mana | -50–-106%–7% | ||||
| Vyčerpanývysávání | Mana | -50–-10-5–-0.16%–7% | ||||
| Zvadlýchřadnutí | Mana | -5–-0.16%–7% | ||||
Lektvary
★ 0–2 slotů· 36% nic★★ 0–2 slotů· 36% nic★★★ 0–3 slotů· 36% nic★★★★ 1–4 slotů· 36% nic★★★★★ 2–5 slotů· 36% nic
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★ | ★★ | ★★★ | ★★★★ | ★★★★★ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 2.5%–5%0.9% | 5%–10%0.9% | |||
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–80.9% | 4–120.9% | |||
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%0.9% | ||||
| ElegantníGrácie | Dexterity | 2.5%–5%0.9% | 5%–10%0.9% | |||
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.20.9% | ||||
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–40.9% | 4–120.9% | |||
| Odolnýodolnosti | Endurance | 2.5%–5%0.9% | ||||
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–80.9% | ||||
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%0.9% | ||||
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–200.9% | ||||
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%0.9% | ||||
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–80.9% | 4–120.9% | |||
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 0%–20%0.9% | ||||
| Posilováníposílení | Endurance | 1–40.9% | 4–120.9% | |||
| Posilujícíposílení | Potion Base | 0–101%–10%4% | 0–401%–10%5% | |||
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.080.9% | ||||
| Regeneračníobnovy | Potion Base | 1s–10s0s–0.1s4% | 0s–40s0s–0.1s5% | |||
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%0.9% | ||||
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×10.9% | ||||
| Silnýúčinnosti | Strength | 2.5%–5%0.9% | 5%–10%0.9% | |||
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–10.9% | ||||
| Zesilujícízesílení | Potion Base | 0–101%–10%0s–10s0s–0.1s-3s–0s-0.1s–0s4% | 0–401%–10%0s–40s0s–0.1s-6s–0s-0.1s–0s5% | |||
| Zkracovánízkracování | Potion Base | -3s–0s0s–0.1s4% | -5s–0s-0.1s–0s5% | |||
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.5–×0.854%–5% | ||||
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×1.25–×24%–5% | ||||
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×10.9% | — | |||
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–0%0.9% | — | |||
| Oslabeníslabosti | Potion Base | -10–0-10%–-1%4% | -40–0-10%–-1%5% | |||
| Prodlužujícíprodloužení | Potion Base | 1s–5s0s–0.1s4% | 0s–5s0s–0.1s5% | |||
| Vysilujícíoslabení | Potion Base | -10–0-10%–-1%-10s–0s-0.1s–0s1s–6s0s–0.1s4% | -40–01%–10%-40s–0s0s–0.1s0s–5s0s–0.1s5% | |||
| Zmenšující sesnížení | Potion Base | -10s–0s-0.1s–0s4% | -40s–0s-0.1s–0s5% | |||
Hole
★★ 1–3 slotů· 45% nic★★★ 1–3 slotů· 45% nic★★★★ 1–3 slotů· 45% nic
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★★ | ★★★ | ★★★★ |
|---|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%5% | ||
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–85% | ||
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%0.9% | ||
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%0.9% | ||
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.20.9% | ||
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–80.9% | ||
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 1%–2.5%0.9% | ||
| Odolnýodolnosti | Endurance | 5%–10%0.9% | ||
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–80.9% | ||
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%0.9% | ||
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–200.9% | ||
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%0.9% | ||
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–80.9% | ||
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 0%–20%0.9% | ||
| Posilováníposílení | Endurance | 1–80.9% | ||
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.050.9% | ||
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.080.9% | ||
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%0.9% | ||
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×10.9% | ||
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%0.9% | ||
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–10.9% | ||
| Křehkýkřehkosti | Durability | ×0.5–×0.85% | ||
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.5–×0.855% | ||
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×1.25–×25% | ||
| Vyztuženéposílení | Durability | ×1.1–×1.50.9% | ||
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–0%5% | ||
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×15% | ||
Hůlky
★★ 1–2 slotů· 45% nic★★★ 1–3 slotů· 45% nic
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★★ | ★★★ |
|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%5% | |
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–85% | |
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%0.9% | |
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%0.9% | |
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.20.9% | |
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–80.9% | |
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 1%–2.5%0.9% | |
| Odolnýodolnosti | Endurance | 5%–10%0.9% | |
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–80.9% | |
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%0.9% | |
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–200.9% | |
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%0.9% | |
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–80.9% | |
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 0%–20%0.9% | |
| Posilováníposílení | Endurance | 1–80.9% | |
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.050.9% | |
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.080.9% | |
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%0.9% | |
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×10.9% | |
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%0.9% | |
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–10.9% | |
| Křehkýkřehkosti | Durability | ×0.5–×0.85% | |
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.5–×0.855% | |
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×1.25–×25% | |
| Vyztuženéposílení | Durability | ×1.1–×1.50.9% | |
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–0%5% | |
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×15% | |
Unikátní zbraně
★★ 2–2 slotů★★★ 3–3 slotů★★★★ 3–4 slotů★★★★★ 4–5 slotů
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★★ | ★★★ | ★★★★ | ★★★★★ |
|---|---|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%3% | |||
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–83% | |||
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%3% | |||
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%3% | |||
| Elektroelektřiny | Damage | 1–200–53% | 1–150–53% | 1–200–53% | |
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.23% | |||
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–83% | |||
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 1%–2.5%3% | |||
| Odolnýodolnosti | Endurance | 5%–10%3% | |||
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–83% | |||
| Ohnivýohně | Damage | 1–200–53% | 1–150–53% | 1–200–53% | |
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%3% | |||
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–203% | |||
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%3% | |||
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–83% | |||
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 0%–20%3% | |||
| Posilováníposílení | Endurance | 1–83% | |||
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.053% | |||
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.083% | |||
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%3% | |||
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×13% | |||
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%3% | |||
| Studenýchladu | Damage | 1–200–63% | 1–150–63% | 1–200–63% | |
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–13% | |||
| Vodnívody | Damage | 1–203% | 1–153% | 1–203% | |
| Vzdušnývzduchu | Damage | 1–201–53% | 1–151–53% | 1–201–53% | |
| ZemníZemě | Damage | 1–200–63% | 1–150–63% | 1–200–63% | |
| Křehkýkřehkosti | Durability | — | ×0.5–×0.83% | — | |
| Vyztuženéposílení | Durability | ×1.1–×1.53% | |||
| Křehkýkřehkosti | Health | — | ×0.6–×13% | — | |
| Křehkýkřehkosti | Stamina | — | -40%–0%3% | — | |
Unikátní zbroj
★★ 2–2 slotů★★★ 2–3 slotů★★★★ 2–4 slotů★★★★★ 3–5 slotů
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★★ | ★★★ | ★★★★ | ★★★★★ |
|---|---|---|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%4% | |||
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–84% | |||
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%4% | |||
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%4% | |||
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.24% | |||
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–84% | |||
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 1%–2.5%4% | |||
| Odolnýodolnosti | Endurance | 5%–10%4% | |||
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–84% | |||
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%4% | |||
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–204% | |||
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%4% | |||
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–84% | |||
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 0%–20%4% | |||
| Posilováníposílení | Endurance | 1–84% | |||
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.054% | |||
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.084% | |||
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%4% | |||
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×14% | |||
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%4% | |||
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–14% | |||
| Křehkýkřehkosti | Durability | — | ×0.5–×0.84% | — | |
| Lehkýlehkosti | Weight | — | ×0.5–×0.854% | ||
| Těžkýtěžkosti | Weight | — | ×1.25–×24% | ||
| Vyztuženéposílení | Durability | ×1.1–×1.54% | |||
| Křehkýkřehkosti | Health | — | ×0.6–×14% | — | |
| Křehkýkřehkosti | Stamina | — | -40%–0%4% | — | |
Prsteny, dva modifikátory
★★ 2–2 slotů
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★★ |
|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%2% |
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–82% |
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%2% |
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%2% |
| Elektroelektřiny | Damage | 1–60–31% |
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.22% |
| Moudrýmoudrosti | Mana | 10–505% |
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–82% |
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 0.5%–5%2% |
| Odolnýodolnosti | Endurance | 2.5%–5%2% |
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–82% |
| Ohnivýohně | Damage | 1–50–51% |
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%2% |
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–202% |
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%2% |
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–82% |
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 5%–20%2% |
| Posílenýposílení | Mana | 10–500.1–55% |
| Posilováníposílení | Endurance | 1–42% |
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.12% |
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.082% |
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%2% |
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×12% |
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%2% |
| Studenýchladu | Damage | 1–60–61% |
| Tekoucítoku | Mana | 0.1–55% |
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–12% |
| Vodnívody | Damage | 1–71% |
| Vzdušnývzduchu | Damage | 1–61–51% |
| ZemníZemě | Damage | 1–80–51% |
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.1–×0.52% |
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×5–×102% |
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×12% |
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–5%2% |
| TupýTuposti | Mana | -50–-105% |
| Vyčerpanývysávání | Mana | -50–-10-5–-0.15% |
| Zvadlýchřadnutí | Mana | -5–-0.15% |
Prsteny, tři modifikátory
★★★ 3–3 slotů
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★★★ |
|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%2% |
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–82% |
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%2% |
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%2% |
| Elektroelektřiny | Damage | 1–60–31% |
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.22% |
| Moudrýmoudrosti | Mana | 10–504% |
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–82% |
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 0.5%–5%2% |
| Odolnýodolnosti | Endurance | 2.5%–5%2% |
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–82% |
| Ohnivýohně | Damage | 1–50–51% |
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%2% |
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–202% |
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%2% |
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–82% |
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 5%–20%2% |
| Posílenýposílení | Mana | 10–500.1–54% |
| Posilováníposílení | Endurance | 1–42% |
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.12% |
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.082% |
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%2% |
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×12% |
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%2% |
| Studenýchladu | Damage | 1–60–61% |
| Tekoucítoku | Mana | 0.1–54% |
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–12% |
| Vodnívody | Damage | 1–71% |
| Vzdušnývzduchu | Damage | 1–61–51% |
| ZemníZemě | Damage | 1–80–51% |
| Lehkýlehkosti | Weight | ×0.1–×0.52% |
| Těžkýtěžkosti | Weight | ×5–×102% |
| Elektroelektřiny | Self Damage | 1–52% |
| Křehkýkřehkosti | Health | ×0.6–×12% |
| Křehkýkřehkosti | Stamina | -40%–5%2% |
| Ohnivýohně | Self Damage | 1–52% |
| Studenýchladu | Self Damage | 1–52% |
| TupýTuposti | Mana | -50–-104% |
| Vodnívody | Self Damage | 1–52% |
| Vyčerpanývysávání | Mana | -50–-10-5–-0.14% |
| Vzduchvzduchu | Self Damage | 1–52% |
| Země | Self Damage | 1–52% |
| Zvadlýchřadnutí | Mana | -5–-0.14% |
Prsten, městský úkol
★★★ 4–4 slotů
| Modifikátor | Ovlivňuje | ★★★ |
|---|---|---|
| bystrývhledu | Intelligence | 5%–10%4% |
| Chytrýchytrosti | Intelligence | 1–84% |
| Doplňujícídoplnění | Health | ×10.1–10.1%–0.5%4% |
| ElegantníGrácie | Dexterity | 5%–10%4% |
| Mocnýmoci | Health | ×1–×1.24% |
| Moudrýmoudrosti | Mana | 10–507% |
| Obratnýobratnosti | Dexterity | 1–84% |
| Ochrannýochrany | Armour Efficiency | 0.5%–5%4% |
| Odolnýodolnosti | Endurance | 2.5%–5%4% |
| Odolnýotužilosti | Vitality | 1–84% |
| Omlazujícíomlazení | Health | ×10.1%–0.5%4% |
| Opevněnýopevnění | Stamina | 1–204% |
| Ostrýostrosti | Shoot Accuracy | 5%–10%4% |
| Osvěžujícípovzbuzení | Strength | 1–84% |
| Pevnýrobustnosti | Stamina | 5%–20%4% |
| Posílenýposílení | Mana | 10–500.1–57% |
| Posilováníposílení | Endurance | 1–44% |
| Posilujícíposílení | Armour Efficiency | 0.01–0.14% |
| Přesnýpřesnosti | Shoot Accuracy | 0.01–0.084% |
| Revitalizačnírevitalizace | Vitality | 5%–10%4% |
| Robustnírobustnosti | Health | 1–50×14% |
| Silnýúčinnosti | Strength | 5%–10%4% |
| Tekoucítoku | Mana | 0.1–57% |
| Vitálnívitality | Health | ×10.1–14% |